UBYTOVÁNÍ POKOJE na Lipně


PENZION AXIOM- DOVOLENÁ NA LIPNĚ- PENZION S WELLNESS - UBYTOVÁNÍ NA LIPNĚ - LIPENSKO


Nabízíme ubytování na Lipně 6 standardních pokojů .

Všechny pokoje jsou vybaveny WC, sprchou a chladničkou.

Pro automobily ubytovaných hostů má penzion k dispozici vlastní uzamykatelné parkoviště. Motocykly vám rádi zamkneme do garáže.


Pokoj č. 1 dvoulůžkový standartní pokoj s možností rozložení  sedačky na další dvoulůžko, toaleta, sprchový kout,  lednička 

    


Pokoj č. 2  dvoulůžkový standartní pokoj, sprchový kout, toaleta, lednička


Pokoj č. 3 dvoulůžkový standartní pokoj s možností rozložení sedačky na další dvoulůžko, toaleta, sprchový kout, lednička


Pokoj č. 4 dvoulůžkový standartní pokoj, sprchový kout, toaleta, lednička


Pokoj č. 5 dvoulůžkový standartní pokoj s možností rozložení sedačky na další dvoulůžko, toaleta, sprchový kout, lednička


Pokoj č. 6 dvoulůžkový standartní pokoj s možností rozložení sedačky na další dvoulůžko, toaleta, sprchový kout, lednička


NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉ APARTMÁNY V PENZIONU STAR CLASS


Apartmán č. 1 3-4-lůžkový (dvoulůžko-letiště + jedna válenda+ rozkládací gauč), vlastní koupelna s WC a vanou, kuchyňka, varná konvice, lednička, balkon s posezením, Wifi.


Apartmán č. 2  4-lůžkový (dvoulůžko-letiště + dvě válendy), vlastní koupelna s WC a vanou, kuchyňka, varná konvice, lednička, balkon s posezením, Wifi.


Apartmán č. 3   3-lůžkový (dvoulůžko-letiště + jedna válenda), vlastní koupelna s WC a vanou, kuchyňka, varná konvice, lednička, balkon s posezením, Wifi.


Apartmán č. 4  3-4-lůžkový až pětilůžkový (dvoulůžko-letiště + jedna válenda+rozkládací gauč - dvě děti nebo jeden dosp.), vlastní koupelna s WC a vanou, kuchyňka, varná konvice, lednička, balkon s posezením, Wifi.


Apartmán č. 5  4-lůžkový (jedna manželská postel + dvě válendy), vlastní koupelna s WC a vanou, lednička, varná konvice, Wifi.


Apartmán č. 6  4-lůžkový (jedna manželská postel + dvě válendy), vlastní koupelna s WC a vanou, lednička, varná konvice, Wifi.


PENZION NA LIPNĚ- UBYTOVÁNÍ LIPNO- PENZION AXIOM- DOVOLENÁ NA LIPNĚ- PENZION S WELLNESS - UBYTOVÁNÍ NA LIPNĚ - LIPENSKO

kontakty penzionu na Lipně